طراحي وب سايتبهينه سازي وب سايتطراحي سايتسعيد کلوندي
رپورتاژ

تاثیر عمل بینی در زیبایی صورت

 

تاثیر عمل بینی در زیبایی :رعایت تناسب مهمترین اصل در زیبایی است. اجزای چهره باید با هم متناسب بوده و در مجموع زیبا باشند. یکی از این اصول نسبت های یک سوم است که در صورت ، باید یک سوم بالا،وسط و پایین صورت تقریبا با هم برابر باشند. ( پیشانی یک سوم بالایی ، از بالای بینی تا پایین بینی یک سوم وسط و از پایین بینی تا پایین چانه یک سوم پایینی ).
زیبایی بینی به معنی کوچک بودن آن نیست چه بسا گاهی در جراحی های زیبایی بینی را بزرگ می کنند تا بین قسمت های مختلف بینی و بینی با صورت هارمونی و تناسب ایجاد شود.

تاثیر عمل بینی در زیبایی

تاثیر عمل بینی در زیبایی صورت

همانطور که میدانید مثلث اجزای صورت ،بینی  چانه و چشم ها هستند که تاثیر زیادی در زیبایی فرد دارند. مرکز مثلث صورت که بینی قرار دارد و قبل از چشم و چانه و دیگر اجزای صورت به وضوح در مقابل دید همگان میباشد ازاین رو تاثیر این عضو بر زیبایی صورت  نسبت به دو عضو دیگر  زیاد است. مشاوره ایی که از طریق وب سایت www.drhosseinnejad.com توسط دکتر حسین نژاد متخصص گوش و حلق و بینی ، انجام می شود علاوه بر اینکه خواسته های فرد را قبل از جراحی بینی می شنود سعی میکند تا بیشتر برای آنالیز صورت فرد و ایجاد تناسب بین دیگر اجزای صورت مشاوره دهد.

برخی از جراحان زیبایی متعقد هستند که بعد از عمل بینی برای زیبایی دوچندان صورت فرد عمل دیگر اجزای صورت را به فرد پیشنهاد میکنند این موضوع چندان خوشایند نمی باشد لذا چهره فرد مصنوعی می شود زیبایی طبیعی صورت نه تنها هیچ وقت جایگاه خود را از دست نخواهد داد بلکه امروزه بیشتر افراد صورت هایی که طبیعی زیبا هستند را بیشتر می پسندند

فردی که دارای تناسب کلی مناسبی در چشمان، فکین ، صورت و … می باشد ولی بینی وی کمی پهن است ولی با این وجود این فرد باز هم ۹۰ درصد زیبایی خود را دارا بوده و تنها با انجام یک عمل زیبایی بر روی بینی به نتایج بسیار زیبایی دست خواهد یافت.

تاثیری  که عمل رینوپلاستی بر لب ها میگذارد ممکن است لبخند شما بعد از عمل بینی به وسیله ی تورم بعد از عمل تحت تاثیر قرار گیرد که نباید غافلگیر شوید. انتخاب یک جراح با تجریه شما را در حفظ لبخندتان یاری خواهد کرد. خنده ایی که بینی را به پایین بکشد از زیبایی نیمرخ صورت می کاهد به همین دلیل است که رعایت این اصل در جراحی بینی بسیار اهمیت دارد. برخی بیماران پس از عمل بینی می‌ترسند که لبخند بزنند، چون نگرانند که مبادا لبخند زدن باعث جابجا شدن یا حرکت کردن بینی شود و بر نتیجه عمل اثر بگذارد. البته اگر رینوپلاستی به درستی انجام شود، لبخند زدن باعث تغییر کردن بینی نخواهد شد.

لازم به ذکر است که معمولا جراحی زیبایی بینی تاثیری بر دید چشم نخواهد داشت ولی از نظر زیبایی بر روی حالت چشم آن هم زمانی که اگر پزشک بیش از اندزه تیغه وسط را بتراشد در این صورت وقتی از روبه رو به چهره فرد نگاه کنند فاصله ی دو چشم زیادتر به نظر میرسد.ولی اگر به طور افراطی از استخوان بینی برداشته نشود حالت چشمها بعد از عمل تغییری نخواهد کرد.

از آنجایی که همه ی بینی ظرفیت یکسانی در زیبایی صورت ندارد البته کسی که دارای ناهنجاری شدید در بینی است میتوانند این نسبت ها را تغییر دهند به عنوان مثال فردی که دارای یک بینی بسیار بزرگ و غیر قرینه است طبیعتا از جراحی زیبایی بینی سود زیادی خواهد برد. دکتر حسین نژاد یکی از بهترین جراح عمل بینی در تهران معتقد اینند: در حالی که نژاد ایرانی دارای بینی های بزرگ و چشم های نسبتا درشت ولی چانه های کوچک و رو به عقب است با عمل این عضو و ایجاد تناسب با دیگر اجزای صورت اکثر افراد به زیبایی دلخواه خود دست میایند.

درباره نویسنده

Related Posts

ارسال پاسخ به ما

ارسال پاسخ به ما

ایمیل شما منتشر نخواهد شد