طراحي وب سايتبهينه سازي وب سايتطراحي سايتسعيد کلوندي
دانستنی ها, مقالات پزشکی

انتخاب جراح زیبایی بینی

۱ شما باید در انتخاب جراح زیبایی بینی دقت زیادی کنید. خیلى از مراجعه کننده ها فکر میکنند بینی را میتوان همانند یک مجسمه به هر شکلی که میتوان حالت داد. در حالیکه دستکارى بینى فقط تا جایی مجاز است که به کارکرد تنفسی بیمار لطمه اى وارد نشود. کارکرد طبیعی بینی اگر بیشتر از زیبایی بینی اهمیت نداشته باشد قطعاً کمتر از آن اهمیت ندارد .گرچه فاکتور اقتصادى در انتخاب جراح اهمیت دارد و در شرایط اقتصادی فعلی به اهمیت آن افزوده شده است متقاضی جراحی بینی باید از تبحر جراحی که قرار است بینی خود را به او بسپرد اطمینان حاصل کند و در بین این جراحان با توجه به قیمتهای متفاوتی که ارائه میشود جراحی را برگزیند که هزینه منطقى ترى دریافت کند.

جراحی زیبایی بینی همیشه به معناى کوچک کردن بینی نیست.

بهترین فرم بینی طبیعى ترین آن است .

کارکرد بینی به اندازه زیبایی آن اهمیت دارد.

درانتخاب جراح دقت کنید.

بینی

انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی

همه ما در زندگی با دیگران در پی به دست آوردن احترام و منزلت بیشتر هستیم، همه می‌کوشیم چیزهایی را مال خود کنیم که باعث می‌شود در جامعه از جایگاه بالاتری برخوردار شویم و احترام و منزلت بیشتری کسب کنیم.در جامعه‌ای که زشت بودن یا زیبا بودن تأثیر حیاتی بر منزلت اجتماعی افراد دارد، آنها خواهند کوشید که به هر قیمت ممکن خود را به معیارهای زیبایی نزدیک کنند. با استفاده از رژیم‌های لاغری، مصرف بی‌رویه لوازم آرایش و البته جراحی‌های زیبایی. تمایل روزافزون افراد به استفاده از چنین شیوه‌هایی برای زیباتر شدن بخوبی گویای این نکته است که تجربه زندگی به این افراد آموخته است با زیباتر شدن است که می‌توانند موقعیت مطلوب‌تری به دست آورند .

و جراحی زیبایی بینی یکی از شایعترین جراحی های روز دنیا است که امروزه افراد زیادی برای زیباتر شدن دست به عمل جراحی زیبایی بینی می زنند که باید قبل از عمل جراحی بینی با نکاتی را در نظر گرفت.به طورکلی مهمترین نکته در جراحی بینی انتخاب است:

اول: انتخاب صحیح کاندید برای جراحی بینی

دوم: انتخاب صحیح جراح ماهر و با تجربه

سوم: انتخاب صحیح محل جراحی

انتخاب جراح زیبایی بینی

انتخاب جراح مناسب زیبایی بینی

برخلاف شایعات و تبلیغات منفی و به دلیل عدم اطلاعات کافی در مورد عوارض راینوپلاستی، باید گفت که اگر این عمل توسط جراح ماهر و با تجربه صورت بگیرد، عوارض خاصی درپی نخواهد داشت؛ لذا فقط باید توسط متخصصین گوش و حلق و بینی، جراحان پلاستیک و فک و صورت انجام شود که با آناتومی بینی و مسائل مربوط به آن کاملا آشنایی دارند.براساس کتب مرجع، عوارض راینوپلاستی حدود ۱۰ درصد بوده و حتی دردست ماهرترین جراحان نیز ممکن است اشکالات مختصری دیده شود که البته با جراحی ترمیمی کوچکی برطرف خواهد شد.باید توجه داشت که دربینی مسأله غیرقابل حلی وجود ندارد اما وقتی افراد غیر متخصص و غیر مسوؤل دست به این جراحی بزنند، ممکن است در اثر زیاد برداشته شدن غضروف و استخوان بینی اختلالات تنفسی و بد شکلی در ظاهر بینی به وقوع بپیوندد که متأسفانه دراین موارد منجر به جراحی های پی درپی توسط همان فرد نا آشنا به تکنیکهای پیچیده جراحی گردیده و موجب عوارض جبران ناپذیری در بینی خواهد شد.

جراحی بینی

بینی ایده آل

زیبایی یک ادراک ذهنی است که توسط تأثیر عوامل اجتماعی و فردی (شخصیتی) فراوانی قرار دارد، همچنین نوع ارزیابی شناخته شده یا ناشناخته اجزای چهره در فهم زیبایی دخالت دارد.به عنوان مثال، یونانی ها زیبایی را با مجموعه ای از خطوط و زوایای هندسی می سنجند. این فلسفه یونانی منجر به پیدایش یک اصل کلی شده است، مبنی بر اینکه هر چه صورت انسان دارای اجزای قرینه تر و متناسب تر باشد، بالطبع جذابتر خواهد بود. ادراک و احساس زیبایی بیشتر تحت تأثیر عوامل فردی نظیر سن و شخصیت قرار دارد. این ماهیت چندگانه زیبایی، جراحان پلاستیک را برآن واداشته که به دنبال روشهایی باشند که بتواند بوسیله آنها ضمن رعایت اصول کلی زیبایی، باعث ارضای ذهنی هر فرد نیز شود. از اینرو، جراحان پلاستیک صورت نباید تنها به مهارت های فنی و تکنیکی اکتفا کنند بلکه باید بصورت هنرمندانه اصول قرینگی، هارمونی، تعادل و تناسب را در صورت بیمار رعایت کنند.

درصد تغییراتی که باید در بینی اعمال شود ، استانداردهای علمی در سراسر دنیا دارد که از جمله آنها : میزان کوچک کردن نوک بینی ، باریک کردن بینی ، فرم قاعده بینی می باشد. در ۱۰-۲۰ درصد تغییرات می توان نظرات فرد را اعمال نمود خصوصاً در خانم ها فرم پشت بینی در نیمرخ بینی می تواند صاف یا کمی قوس دار باشد و نیز میزان چرخش نوک بینی نیز کمی میتواند کمتر یا بیشتر شود.

درباره نویسنده

Related Posts

ارسال پاسخ به ما

ارسال پاسخ به ما

ایمیل شما منتشر نخواهد شد