طراحي وب سايتبهينه سازي وب سايتطراحي سايتسعيد کلوندي
دانستنی ها, مقالات پزشکی

خصوصیات جراح خوب بینی

ددرصدی از مردم بدون تحقیق در مورد جراح بینی و عمل زیبایی بینی اقدام به عمل بینی و انتخاب ناآگاهانه جراح بینی می‌کنند در صورتی که ما باید قبل از عمل خصوصیات جراح خوب بینی را مورد بررسی قرار دهیم .عمل‌های جراحی زیبایی هیچ کدام اورژانسی نیستند و هر فرد می‌تواند برای عمل خود یک سال تحقیق کند.طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر۵۰ درصد مردم بدون تحقیق جراح بینی خود را انتخاب می‌کنند .
متقاضیان باید بدانید که جراحی پلاستیک یک علم قانون مند است که با اصول ریاضی همراه است. چرا که جراح بینی که بخواهد یک بینی یا گونه را درست کند، باید اصول ریاضی بداند و از علم زیبایی‌شناختی آگاه باشد.
عمل زیبایی بینی باید بیشترین دقت را در انتخاب جراح بینی و پزشک متخصص، محل و نوع عمل و نوع خدمت جراح بینی صرف کنند و نباید ناآگاهانه جراح بینی خود را انتخاب و اقدام به عمل زیبایی بینی کنند.
وی با بیان اینکه به نظر می‌رسد ادله کافی برای راهنمایی مردم فراوان است، افزود: ۲۴۰ جراح پلاستیک در کشور وجود دارد و سازمان های علمی و نظاره‌ گر که یکی وزارت بهداشت و انجمن جراحان پلاستیک کشور است و دیگری سازمان نظاره‌ گری چون سازمان نظام پزشکی است، در هر استانی وجود دارد. از این رو، اگر فردی به سازمان نظام پزشکی مراجعه کند، حتما آنجا بهترین راهنمایی می‌شود.
طبق آمار موجود به جرئت می‌توان گفت، ۵۰ درصد مردم تحقیق نمی‌کنند و از عوارضی که متقاضی عمل بینی متحمل می شود می توان فهمید که بیمار به جراح بینی غیرمتخصص مراجعه کرده‌اند.
یکبار دیگر به این موضوع اشاره می کنیم که عمل‌های زیبایی بینی هیچ کدام اورژانسی نیست و هر فرد می‌تواند برای عمل خود یک سال تحقیق کند و با اطمینان خاطر دست به انتخاب بهترین جراح بینی بزند.و آسوده خاطر از اینکه عملی موفق و چهره ای زیبا در دست متخصص و جراح بینی خوب و ماهر را در پیش رو خواهد داشت.

خصوصیات جراح خوب بینی

معیار های انتخاب جراح بینی

معیارهای زیبایی بینی در اروپا تا حدودی با این معیارها در ایران متفاوت است شبیه سازی بینی ایرانی با بینی اروپایی تا حدی باعث نارضایتی متقاضیان ایرانی می شود.به طور مثال ایرانیان از بینی کوچک رضایت بیشتری دارند در حالی که در اروپا بینی محکم و تا حدی حجیم بیشتر مورد پسند است. بنابراین مونتاژ کردن بینی اروپایی اغلب باعث نارضایتی متقاضی ایرانی است.از آنجا که کوچک کردن بینی تا حدی با کاهش راه هوایی و همچنین سست شدن بافت بینی همراه است ایجاد روش هایی که علاوه بر حفظ استحکام بینی باعث کوچک شدن آن بشود از ابتکارات و هنر جراح بینی خوب وماهر است.

برای دستیابی به یک جراحی بینی خوب و موفق، مصاحبه، معاینه و مشاوره با بیمار گام های اصلی آماده سازی بیمار برای عمل بینی هستند.در جلسه مشاوره، جراح بینی پس از شنیدن نظر بیمار در مورد مدل بینی دلخواه بیمار، و نشان دادن عکس های قبل و بعد از عمل بینی بیماران قبلی، بهترین گزینه ها را به متقاضی جراحی بینی پیشنهاد می کند. جراح بینی پس از انجام عمل جراحی برای دستیابی به بهترین نتایج ، لیستی از مهمترین نکات به شما ارائه می شود که باید از روز جراحی شروع به پیروی از آنها کنید.

جراح بینی و جراحی بینی

قبل از جراحی بینی لازم است که بیمار با اصول و اقدامات قبل از جراحی بینی آشنا شود.

۱- مصاحبه با بیمار قبل از جراحی بینی :

مصاحبه جراح بینی با بیمار در خصوص علت مراجعه به جراح بینی آیا نیاز بیمار به جراحی پلاستیک بینی به علت آسیب دیدگی در اثر جراحات و تصادفات است یا آسیب دیدگی در اثر بیماری خاص ایجاد شده است.

۲- جراح بینی باید از سلامت جسمی و روانی کسب بیمار متقاضی جراحی بینی اطمینان یابد .

همچنین جراح بینی باید از نداشتن بیماری داخلی خاصی که جراحی بینی را با مشکل مواجه می کند اطمینان یابد.

با توجه به اینکه جراح بینی با عمل زیبایی بینی تغییراتی در ظاهر فرد ایجاد می کند، درصورت عدم برخورداری از سلامت روحی و روانی ، پس از عمل جراحی بینی فرد دچار مشکل خواهد شد. بنابراین برای جراح بینی ضروری است که قبل از عمل جراحی پلاستیک بینی از سلامت روانی بیمار اطمینان کافی را کسب نماید.

۳- معاینه بینی : معاینه بینی توسط جراح بینی برای بررسی اشکالات عملکردی بینی مثل انحراف بینی، پولیپ های بینی و بیماری های خاص

۴-مشاوره جراح بینی  با بیمار: قبل از عمل جراحی بینی ، جراح بینی با بیمار در مورد مدل بینی که دوست دارد صحبت و سوالاتی  می کند مثل اینکه چه فرمی از بینی مورد نظرش است؟

 به یاد داشته باشید:

-جراح بینی خوب کسی است که خوب به حرفهای بیمار گوش می دهد

-جراح بینی خوب سعی می کند نظرات بیمار را تا حد امکان اعمال کند.

۵-ملاحظات جراح بینی قبل از عمل زیبایی بینی توصیه ها، آزمایشات قبل از عمل زیبایی بینی، عکس هایی که باید از بینی تهیه شوند و …

گام ۶- جراح بینی خوب باید اصلاعاتی در مورد مراقبت های بعد از عمل جراحی بینی گچ بینی، چسب زدن به بینی، فعالیت های بدنی ممنوعه بعد از عمل جراحی بینی، مدت زمان استراحت بعد از عمل جراحی بینی، مدت مکالمات تلفنی بعد از جراحی بینی و … به بیمار بدهد.

میتوانید توضیحات ما را در مقاله ای مشابه با نام انتخاب جراح بینی دنبال کنید.

درباره نویسنده

Related Posts

ارسال پاسخ به ما

ارسال پاسخ به ما

ایمیل شما منتشر نخواهد شد